Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 aldea@aldea.cz
Člen společnosti pro vzdělávání a mládež ČSVTS

Smluvní podmínky a informace pro účastníky

Přihláška na kurz

Přihlášku odešlete prostřednictvím těchto webových stránek. Odkaz na přihlášku je u každého jednotlivého kurzu. Pokud potřebujete vystavit fakturu na firmu, uveďte fakturační údaje do poznámky. Přihlášku můžete poslat také e-mailem na adresu aldea@aldea.cz. Přihláška musí obsahovat Vaše jméno, telefon, e-mail a vybraný kurz, případně firemní fakturační údaje.

Na základě přihlášky obdržíte automatické potvrzení o registraci a platební údaje na e-mail, který jste uvedli v přihlášce. Jestliže e-mail nedostanete, zavolejte nebo napište, někam se asi vloudila chybička.

Účastníci jsou evidováni podle pořadí došlých přihlášek. Pokud bude kurz obsazený, budeme Vás informovat a můžeme Vás zařadit jako náhradníka, případně nabídnout jiný termín nebo zrušení přihlášky.

Kurzy otevíráme minimálně pro 6 účastníků.

Platba za kurz

Přihlášením na kurz akceptujete smluvní cenu, která je stanovena podle zákona č. 526/1990 Sb. o cenách dohodou.

Platbu proveďte nejpozději týden před zahájením kurzu.

  • Převodem na účet. Doklad o zaplacení Vám zašleme do 14 dnů po připsání platby na náš účet, případně předáme u registrace.
  • Hotově při registraci. Po dohodě lze v mimořádných případech zaplatit kurz hotově před první lekcí. V tomto případě obdrží účastník příjmový pokladní doklad o zaplacení.
  • Na fakturu. Pokud potřebujete vystavit fakturu na firmu, napiště nám fakturační údaje do poznámky nebo do mailu.

Studijní materiály

Součástí některých kurzů jsou písemné materiály, případně videonahrávky s probíranými znaky.

Storno podmínky

Platbu za kurz vracíme pouze na základě písemného zrušení přihlášky do tří dnů před zahájením kurzu. V případě, že se přihlášený účastník nemůže účastnit, může za sebe vyslat náhradníka. Při neúčasti účastníka nebo jeho náhradníka kurzovné nevracíme, ale nabídneme Vám možnost dokončit kurz v dalším termínu.

Informace o změnách

Vyhrazujeme si právo organizačních změn (změna termínu, lektora, místa konání, případně zrušení kurzu). Účastníci budou o těchto změnách neprodleně informováni e-mailem nebo telefonicky.

Registrace účastníků

Registrace účastníků je vždy 10 minut před zahájením kurzu.

Místo konání kurzů

Budova Českého svazu vědeckotechnických společností (ČSVTS), Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1. Číslo učebny bude uvedeno na informační obrazovce v přízemí.

Dopravní spojení:

  • Stanice metra C Staroměstská, odtud jednu zastávku tramvají do stanice Karlovy lázně, nebo 5 minut pěšky Křížovnickou ulicí směrem ke Karlovu mostu.
  • Stanice metra B Národní, odtud jednu zastávku tramvají do stanice Národní divadlo a pak 5 minut pěšky po Smetanově nábřeží.

Novotného lávka na mapy.cz

Ochrana osobních údajů

Vaše osobní údaje jsou evidovány v naší databázi a jsou uloženy dle nařízení GDPR. Nikomu dalšímu je neposkytujeme ani neprodáváme.