Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 aldea@aldea.cz
Člen společnosti pro vzdělávání a mládež ČSVTS
  • Kurzy, semináře a konference se konají v příjemném prostředí na Novotného lávce
  • Na jedné z konferencí
  • V kurzech znakového jazyka bývá veselo
  • Vystoupení spisovatele Ericha von Dänikena v Brně a Bratislavě

Dokážete znakovat? Zkuste to
s lektorem Václavem Ptáčkem.
Téma je: Dopravní prostředky

Školení pro firmy

Všechny kurzy a semináře můžeme realizovat také na objednávku přímo u Vás. Obsah i čas lze přizpůsobit Vašim firemním potřebám.

V září 2016 budeme zahajovat další, již 22. ročník
akreditovaných kurzů znakového jazyka.

Termíny kurzů jsou již vypsané. Máte-li máte zájem naučit se tento unikátní jazyk, vyplňte prosím přihlášku a my Vám včas pošleme další informace.


TKOSP Nový ročník kurzů znakového jazyka zahajujeme obvykle netradičně účastí na festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením, který se koná vždy v září po celé republice. Noví studenti tak mají možnost seznámit se s lektory a studenty pokračujících kurzů a nahlédnout do světa neslyšících.


Festival pořádá ORBI PONTES, o.s., naše agentura se na něm podílí organizačně i vlastními akcemi.
Více o loňském ročníku...


INSPO 2017

Již známe termín na příští rok - sobota 25.3.2017. Naše agentura se opět bude podílet na přípravě a realizaci dalšího ročníku Konference o technologiích pro osoby se specifickými potřebami.
Nabídky na přednášky posílejte do poloviny prosince 2016 na email info@helpnet.cz.

16. ročník konference INSPO se konal v sobotu 12. března 2016 v Kongresovém centru Praha. Konference se opět velmi vydařila. Přes 350 účastníků si mohlo vyslechnout 24 přednášek ve třech sálech. Ve výstavní části představily svoje produkty a služby pro osoby se specifickými potřebami téměř tři desítky organizací. Více informací o letošním ročníku najdete zde.