Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 aldea@aldea.cz
Člen společnosti pro vzdělávání a mládež ČSVTS
  • Kurzy, semináře a konference se konají v příjemném prostředí na Novotného lávce
  • Na jedné z konferencí
  • V kurzech znakového jazyka bývá veselo
  • Vystoupení spisovatele Ericha von Dänikena v Brně a Bratislavě

Vánoce ve znakovém jazyce

Školení pro firmy

Všechny kurzy a semináře můžeme realizovat také na objednávku přímo u Vás. Obsah i čas lze přizpůsobit Vašim firemním potřebám.

Vánoční znakování

12. 12. 2016 se konalo tradiční vánoční znakování, na kterém se sešli studenti, absolventi a lektoři kurzů znakového jazyka. Po úvodní přednášce s ukázkami aromaterapie jsme viděli pantomimu v provedení naší lektorky Zlatky Kurcové a její kolegyně Markéty. Nechyběly ani oblíbené koledy ve znakovém jazyce. Zde pár fotek

vánoční znakování


INSPO 2017

17. ročník konference INSPO o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami se uskuteční v sobotu 25.3.2017 v Kongresovém centru Praha. Naše agentura se opět bude podílet na jeho přípravě a realizaci.

Na tiskové konferenci 5. 12. 2016 v Praze byl vyhlášen již třetí ročník Ceny Nadace Vodafone Rafael, která oceňuje neziskové organizace, které příkladně využívají informační a komunikační technologie ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením. S Cenou je spojená finanční odměna 200 000 korun. Současně byla vyhlášena literární soutěž Internet a můj handicap.

Uzávěrka přihlášek do soutěže o Cenu Nadace Vodafone Rafael je 22. února 2017, do literární soutěže 19. února 2017.

Podrobnější informace o Ceně Nadace Vodafone Rafael, literární soutěži Internet a můj handicap i konferenci INSPO najdou zájemci na stránkách www.inspo.cz.