Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 aldea@aldea.cz
Člen společnosti pro vzdělávání a mládež ČSVTS
  • Kurzy, semináře a konference se konají v příjemném prostředí na Novotného lávce
  • Na jedné z konferencí
  • V kurzech znakového jazyka bývá veselo
  • Vystoupení spisovatele Ericha von Dänikena v Brně a Bratislavě

Dokážete znakovat? Zkuste to
s lektorem Václavem Ptáčkem.
Téma je: JÍDLO

Školení pro firmy

Všechny kurzy a semináře můžeme realizovat také na objednávku přímo u Vás. Obsah i čas lze přizpůsobit Vašim firemním potřebám.

V září a říjnu 2016 zahajujeme další, již 22. ročník akreditovaných kurzů znakového jazyka. Máte-li zájem naučit se tento unikátní jazyk, nezapomeňte se včas přihlásit. V některých kurzech zbývají poslední volná místa.

Kurzy znakového jazyka


TKOSP Nový ročník kurzů znakového jazyka zahajujeme obvykle netradičně účastí na festivalu Týden komunikace osob se sluchovým postižením, který se koná vždy v září po celé republice. Noví studenti tak mají možnost seznámit se s lektory a studenty pokračujících kurzů a nahlédnout do světa neslyšících.


Festival pořádá ORBI PONTES, o.s., naše agentura se na něm podílí organizačně i vlastními akcemi.

Zveme Vás na tyto vybrané akce v rámci TKOSP.


INSPO 2017

Již známe termín na příští rok - sobota 25.3.2017. Naše agentura se opět bude podílet na přípravě a realizaci dalšího ročníku Konference o technologiích pro osoby se specifickými potřebami.
Nabídky na přednášky posílejte do poloviny prosince 2016 na email info@helpnet.cz.

16. ročník konference INSPO se konal v sobotu 12. března 2016 v Kongresovém centru Praha. Konference se opět velmi vydařila. Přes 350 účastníků si mohlo vyslechnout 24 přednášek ve třech sálech. Ve výstavní části představily svoje produkty a služby pro osoby se specifickými potřebami téměř tři desítky organizací. Více informací o letošním ročníku najdete zde.