Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 aldea@aldea.cz
Člen společnosti pro vzdělávání a mládež ČSVTS
Nacházíte se: ÚvodO nás

O nás

Vzdělávací agentura Aldea byla založena v roce 1995. Jsme členy Společnosti pro vzdělávání a mládež Českého svazu vědeckotechnických společností (ČSVTS).

Od svého vzniku v roce 1995 jsme zorganizovali nespočet kurzů, seminářů, přednášek, workshopů, konferencí a dalších vzdělávacích akcí pro firmy i veřejnost.

Jsme malá společnost, o to víc nám záleží na kvalitě každé jednotlivé akce. Spolupracujeme pouze se špičkovými lektory, vybíráme zajímavá témata a po všech stránkách se snažíme, aby účastníci našich akcí byli spokojeni a dále se k nám vraceli.

Významnou část naší činnosti tvoří od začátku také vzdělávání handicapovaných občanů.

Od roku 1995 pořádáme kurzy znakového jazyka, v nichž vyučují neslyšící i slyšící lektoři. Kurzy jsou akreditované MŠMT a MV ČR. Ve spolupráci s dalšími institucemi jsme organizovali desítky odborných akcí, týkajících se vzdělávání zdravotně postižených občanů, jejich pracovního uplatnění a integrace do společnosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

PhDr. Zora Jírová


Akreditace


Akreditace Ministerstva vnitra ČR jako vzdělávací instituce, číslo akreditace: AK/I-31/2018

Akreditace Ministerstva vnitra ČR pro vzdělávací program "Základy komunikace ve znakovém jazyce", číslo akreditace: AK/PV-641/2018

Akreditace Ministerstva vnitra ČR pro vzdělávací program "Formální úprava písemností a čeština v úřední praxi", číslo akreditace: AK/PV-442/2018

Akreditace MŠMT ČR pro rekvalifikační kurz "Základy znakového jazyka", číslo akreditace: MSMT - 19882/2018-1/272