Novotného lávka 5, 116 68 Praha 1 aldea@aldea.cz
Člen společnosti pro vzdělávání a mládež ČSVTS
Nacházíte se: ÚvodO nás

O nás

Kurzy, školení, přednášky a další akce

  • odborné kurzy a semináře z oblasti manažerských a komunikačních dovedností, počítačů a internetu, vzdělávání pedagogických a sociálních pracovníků a dalších dle aktuální společenské poptávky
  • jazykové kurzy na míru dle konkrétních požadavků a cílů zákazníka
  • kurzy znakového jazyka akreditované u MŠMT ČR
  • přednášky a mnoho dalších akcí


Konferenční servis

Zajistíme kompletní organizační servis Vaší konference nebo jiné akce v krásných prostorách Novotného lávky, s mnoha učebnami a sály s kapacitou od 20 do 160 osob.
více informací

 

Přednášková turné Ericha von Dänikena

Naše agentura zastupuje švýcarského spisovatele pana Ericha von Dänikena v ČR a organizuje jeho vystoupení a přednášková turné. Více na www.daniken.cz.Jsme sdružení podnikatelů založené v roce 1995. Jsme členy Společnosti pro vzdělávání a mládež Českého svazu vědeckotechnických společností (ČSVTS).

Od svého vzniku v roce 1995 jsme zorganizovali nespočet kurzů, seminářů, přednášek, workshopů, konferencí a dalších vzdělávacích akcí pro firmy i veřejnost.

Jsme malá společnost, o to víc nám záleží na kvalitě každé jednotlivé akce. Spolupracujeme pouze se špičkovými lektory, vybíráme zajímavá témata a po všech stránkách se snažíme, aby účastníci našich akcí byli spokojeni a dále se k nám vraceli.

Významnou část naší činnosti tvoří od začátku také vzdělávání handicapovaných občanů.

Od roku 1995 pořádáme kurzy znakového jazyka s akreditací MŠMT ČR, v nichž vyučují neslyšící i slyšící lektoři. Ve spolupráci s dalšími institucemi jsme organizovali desítky odborných akcí, týkajících se vzdělávání zdravotně postižených občanů, jejich pracovního uplatnění a integrace do společnosti.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

RNDr. Irena Peterková a PhDr. Zora Jírová

 

RNDr. Irena Peterková: IČ 47144092
PhDr. Zora Jírová: IČ 62420682